Medarbejdere

  • Aleksandar Lukic

    Bogopsætter
  • Anja Margrethe Popp

    Eventkoordinatorelev
  • Ann Urbrand Christensen

    Borgerservicemedarbejder
  • Anna Anker Andersen

    Børnebibliotekar
  • Ashraf Radwan

    Kultur - og idrætsmedarbejder
  • Aske Ørum Rasmussen

    Kultur - og idrætsmedarbejder
  • Barbara Alpar

    Kultur - og idrætsmedarbejder
  • Barbara Marie Mauritson

    Kulturformidler
  • Beate Breda

    Kultur - og idrætsmedarbejder
  • Belle Juul Kristensen

    Specialist
  • Bibbe Jakobsen

    Biblioteksfaglig koordinator
  • Bibi Eva Malik

    Driftskoordinator
  • Birgitte Anker

    Bibliotekar
  • Charlotte Christensen

    Kontorfunktionær
  • Christian Skov Gyrsting

    Biblioteks - og borgerservicemedarbejder
  • Christina Holst Johansen

    Leder
  • Christine Nederlund

    Bibliotekar
  • Else Marie Bolt

    Administrativ medarbejder
  • Hanne Ougaard

    Bibliotekar
  • Helene Rendtorff

    Leder
  • Ingrid Thuesen

    Biblioteksmedarbejder
  • Jonas Månsson

    Kulturmedmedarbejder
  • Julie Kallmann Bak

    Digitalt tonet kontorelev
  • Karolina Edith Løvald Gyaljen

    Biblioteks - og borgerservicemedarbejder
  • Linda Falck

    Leder
  • Lise Busch Larsen

    Driftsassistent
  • Maria Franz

    Kulturkoordinator
  • Mathilde Fjeldsøe

    Kommunikationsmedarbejder
  • Mette Berger Olsen

    Økonomi/Regnskab
  • Mette Flindt-Larsen

    Overassistent
  • Mia Bukholt

    Biblioteksmedarbejder
  • Michael Bing

    Kultur - og idrætsmedarbejder
  • Michael Webb

    Kultur - og idrætsmedarbejder
  • Mikael Hillman

    Kontorfunktionær
  • Mogens Holm

    Chef
  • Mohamed Azou

    Digitalt tonet kontorelev
  • Molly Harvith

    Bogopsætter
  • Molly Skov Romdal

    Biblioteks - og borgerservicemedarbejder
  • Per Henrik Engqvist

    Borgerservicemedarbejder
  • Peter

    Leder
  • Peter Jønsson

    Leder
  • Peter Laulund

    Serviceformidler
  • Rasmus Walsøe Gyldenkærne

    Sekretariatsleder
  • Rikke Smith

    Kulturkoordinator
  • Sarah Dehn

    Bogopsætter
  • Susanne Henriksen

    Borgerservicemedarbejder
  • Søren Lange

    Bibliotekar
  • Tanja Nyegaard Jelkær Larsen

    Eventkoordinatorelev
  • Thomas Faeber

    Kontorfunktionær
  • Tommy Bøgenstrup

    Kontorfunktionær